Het bericht

Het bericht van Doris Knecht is een onverbiddelijke bestseller die in Duitsland wekenlang een van de bestverkochte boeken was. Voor de fans van Juli Zeh en Daniela Krien.

Ruth woont alleen op het platteland in het huis waar ze ooit gelukkig was met haar gezin. Haar echtgenoot is vier jaar geleden overleden en haar kinderen zijn allang het huis uit. Inmiddels heeft Ruth geleerd om tevreden te zijn met haar bestaan. Dan ontvangt ze een anoniem bericht van iemand die meer lijkt te weten van haar leven dan zijzelf. Het is hinderlijk, en ze krijgt er meer. De berichtjes volgen steeds sneller op elkaar en het begint niet alleen zijn tol te eisen van Ruth, maar ook van haar kinderen en vrienden.

Het bericht van Doris Knecht gaat over relaties, online en offline, en draait om een vrouw wier autonomie wordt bedreigd. Een beklemmende, hoogst actuele roman. Het bericht is Doris Knechts grote doorbraakroman in Duitsland.

‘Doris Knecht fileert menselijke relaties in haar beklemmende roman.’ – NDR

‘Deze Oostenrijkse schrijver heeft het talent om een klein probleem te laten escaleren tot een grootse finale. Knechts schrijfstijl legt de fragiliteit van haar personages bloot en deze heeft ze geperfectioneerd.’ – Tagesspiegel

‘Dit is een hoogst actuele, briljante en spannende roman, geheel vanuit het perspectief van Ruth verteld en daardoor komt hij direct binnen.’ – Stern

‘De lichtvoetige en onderhoudende stijl doet geen afbreuk aan de literaire kwaliteiten. Knecht combineert lichtheid met diepgang in deze roman.’ – Wiener Zeitung

‘Deze roman zal je lang bijblijven.’ – Frankfurter Rundschau

Uitgeverij Ambo/Anthos Uitgevers

Verschijningsdatum 31-08-2022
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief