Lichter leven

In Lichter leven, het vervolg op het boek Sofasessies, geeft personal coach Marian Mudder een zevenstappenplan voor een leuker leven zonder angsten. Voor de lezers van Brené Brown en Elizabeth Gilbert. Lichter leven is een no-nonsense en geestig zevenstappenplan dat oefeningen bevat waarmee je leert hoe je effectief moet omgaan met negatieve gevoelens zoals stress, angst, schaamte en verdriet. Als een wijze vriendin bij wie je je volledig op je gemak voelt, moedigt Marian Mudder je aan je zelfbeeld te onderzoeken en te verbeteren door te lachen (en misschien een beetje te huilen). Lichter leven is een praktische en motiverende gids, geworteld in compassie, vol waardevolle tips en tricks die tot nadenken aanzetten. Marian deelt op geheel eigen en geestige wijze haar kennis, ervaring en wijsheid met de lezer.

Uitgeverij Ambo/Anthos Uitgevers

Verschijningsdatum 01-11-2021
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief