Hotel Evergreen Falls

‘Hotel Evergreen Falls’ is een heerlijke roman voor fans van Kate Morton en Santa Montefiore. In 1926 is Violet een kamermeisje in Hotel Evergreen Falls. Dan wordt ze verliefd op Sam, een van de gasten, en hij op haar. Violet zet alles op het spel om bij Sam te zijn. Daar betaalt ze een hoge prijs voor…2014. Lauren is naar de andere kant van Australië verhuisd om te ontsnappen aan haar bazige moeder. Ze huurt een appartementje vlak bij een vervallen hotel in het dorp. Lauren kan het niet nalaten om op onderzoek uit te gaan. Wat ze ontdekt verandert meerdere levens, waaronder dat van haarzelf.’Hotel Evergreen Falls’ is de derde roman van Kimberley Freeman, na ‘Wilde bloemen’ en ‘Walviseiland’.

Uitgeverij VBK Media

Verschijningsdatum 09-08-2016
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief