Het recht van de sterkste

Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. Het recht van de sterkste van Cara Norton is een ijzingwekkende thriller,waarover Jeffery Deaver zegt: ‘de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en ‘niet-weg-te-leggen spanning.’
Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang in zijn kelder gemarteld. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma’s, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit. 
Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatiënt te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve’s ergste nachtmerrie wordt hiermee werkelijkheid en ze wordt overspoeld door beelden uit het verleden. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van slachtoffers achter. Reeve is de enige is die hem kan stoppen…
Carla Norton schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die zelfs door de FBI op hun leeslijst werden gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Van Norton verscheen eerder de thriller Langs de afgrond.

Uitgeverij VBK Media

Verschijningsdatum 27-09-2016
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief