Grootser dan ik

Grootser dan ik van Suzanne Brink is een gevoelige, sympathieke coming-of-ageroman over een kunstacademiestudente met een strenggelovige achtergrond en een onstuitbare drang naar vrijheid. Voor liefhebbers van Renate Dorrestein en Franca Treur. 
In Grootser dan ik gaat de beschermd opgegroeide Sara naar de kunstacademie in Kampen om de nieuwe Picasso te worden. Ze verliest zichzelf in haar nieuwe vrijheid en in een obsessieve liefde. Tot er iets gebeurt wat haar in één klap terugbrengt in de realiteit. Suzanne Brink publiceerde eerder in Passionate Magazine en Tzum.

Uitgeverij Ambo/Anthos Uitgevers

Verschijningsdatum 04-08-2016
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief