Een olifant voor Karel de Grote

Een olifant voor Karel de Grote is een meeslepend epos van meesterverteller Dirk Husemann. Hij heeft zich gebaseerd op een avontuurlijke trektocht die werd gemaakt in het jaar 802. Dit boek is een echt spannende en ruige historische roman, voor de liefhebbers van Ildefonso Falcones en Ken Follett. 
De Jood Izak en zijn slaaf reizen vanuit de Oriënt naar Aken. Ze hebben een waterklok en een schaakspel bij zich, maar ze voeren ook een witte olifant mee: het vredesgeschenk van de kalief van Bagdad voor Karel de Grote. Iedereen die ze tegenkomen is doodsbang voor het monster uit de hel. In dezelfde tijd maken twee nonnen een voetreis naar de keizer; ze willen hem spreken omdat hun klooster is verwoest. Onderweg beleven de vrouwen ongelofelijke avonturen en lijden ze heftige ontberingen. Alle wegen naar Aken kruisen elkaar in de besneeuwde Alpen – maar niet iedereen zal het doel bereiken. 
‘Spannende historische roman, met een vloeiende en pakkende stijl.’ Frankfurter Neue Presse

Uitgeverij Luitingh-Sijthoff

Verschijningsdatum 12-10-2016
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief