De verdwenen orde

Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborgen werd. Nu, ruim honderdvijftig jaar later zijn twee nazaten van de Ridders op zoek naar de schatten. Cotton Malone raakt betrokken op een manier die hij niet had kunnen voorzien. Via de achterkamers van het Smithsonian instituut, de bossen in Arkansas tot de bergen in Nieuw Mexico; de jacht op een lang verloren schat is niet zonder gevaar, vooral nu politiek Washington zich erin mengt…

De boeken van Steve Berry wordt alom geprezen vanwege hun rijkdom aan historische details en de grondige research. De verdwenen orde is perfect voor de fans van Dan Brown en Ken Follett.

‘Steve Berry leert je bij elk boek weer veel over de geschiedenis en hij combineert dat met een ongekende vaart en spanning.’ David Baldacci

Uitgeverij VBK Media

Verschijningsdatum 19-04-2019
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief