De nar, de aap en ik

‘De nar, de aap en ik’ van Catharina Botermans speelt zich af in Parijs, 1580. Als dochter van de nieuwe bibliothecaris maakt de jonge Fiora haar debuut aan het Franse hof. Het duurt niet lang voor ze koningin-moeder Catharina de’ Medici ontmoet. Catharina ziet iets in Fiora en binnen korte tijd is Fiora een van Catharina’s meest intieme vertrouwelingen.

Wanneer Catharina Fiora vraagt om voor haar te spioneren, komt Fiora in een wespennest terecht. De opdrachten van Catharina worden steeds gevaarlijker, tot Catharine Fiora het onvoorstelbare opdraagt. Als Fiora hierin meegaat, zet ze alles wat haar dierbaar is op het spel. Ook de liefde van haar leven. Zal het kwaad het winnen van het goede?

Deze spannende historische roman kun je bijna niet meer wegleggen. Perfect voor de lezers van Susan Smit en Tracy Chevalier.

Uitgeverij VBK Media

Verschijningsdatum 22-03-2022
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief