De baai van de flamingo’s

De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. ‘De baai van de flamingo’s’ is haar tweede boek dat zich in het Argentinië van de negentiende eeuw afspeelt.

Argentinië, 1876. De jonge weduwe Annelie hoopte met haar dochter Mina een nieuw leven op te bouwen, maar haar tweede echtgenoot is een bruut die haar mishandelt en kleineert. Als ook Mina het slachtoffer dreigt te worden van hun nieuwe ‘familie’, vinden de twee vrouwen de moed om hun leven in eigen hand te nemen. Ze vertrekken naar Buenos Aires, maar dat blijkt niet de veilige haven die zij zich hadden voorgesteld als hun paden zich kruisen met die van een op wraak beluste jonge vrouw…

Sofia Caspari schreef eerder ‘In het land van de koraalboom’, dat zich ook in Argentinië afspeelt. Haar dikke, meeslepende romans staan garant voor vele uren leesplezier.

Uitgeverij VBK Media

Verschijningsdatum 24-02-2015
U houdt misschien ook van
Blijf op de hoogte

Hier kan u zich inschrijven voor onze wekelijkse nieuwsbrief